• NIEUW: schaarhekken, rolhekken en beveilingsrolluiken
05 oktober 2010
05 okt 2010

NIEUW: schaarhekken, rolhekken en beveilingsrolluiken

Ingenieursburo de Leeuw is naast leverancier van Multifilm zonwering sinds kort ook leverancier van Front Security bouwkundige beveiliging. De diverse varianten van schaarhekken, rolhekken en beveiligingsrolluiken en de diverse toepassingen zorgen voor een compleet pakket aan beveilingsmaatregelen. De Leeuw is een deskundige partner van alarminstallateurs en andere beveiligingsbedrijven.

Eén van de Front Security producten is het transparante rolluik welke uitermate geschikt is voor afscheidingen, beveiligingsdoeleinden of bijvoorbeeld als machineafscheiding. Bovendien kan dit rolluik extra verzwaard worden en deels worden voorzien van aluminium lamellen. Hierdoor wordt het rolluik geleverd met een Komo attest welke voldoet aan SKG klasse 3. De oproldiameter van dit rolluik is klein en de lamellen zijn transparant of dicht.

Voor meer informatie www.deleeuwbv.nl

Het verspreiden van dit bericht is een service van de beursorganisatie aan haar standhouders. De organisatie neemt dan ook geen verantwoordelijkheid voor de inhoud ervan.

Mercuri Urval is een internationale adviesorganisatie

Het corporate gevoel van een sympathieke headhunter

Als je een interview hebt bij Mercuri Urval met Marcel L’Herminez, komen er spontaan drie vragen bovendrijven.

Coenen Concept bouwt tandartspraktijk in Veldhoven

‘Interieur draagt bij aan optimale dienstverlening 5504 Mondzorg’

‘Niets is onmogelijk’. Dat is het motto van Lars van Breukelen.

Mkb’ers ontdek het internationaal talent in de regio!

What about the spouses?

Eindhoven gloeit nog na van twee prachtige, drukbezochte evenementen: DDW en Glow. De regio leeft en bruist, bloeit en groeit, onderneemt en innoveert en de toekomst lacht ons tegemoet.

Wim van Wessel maakt Wesco toekomstbestendig

Eigenwijze visie en werkwijze werpen vruchten af in schoonmaakbranche

De schoonmaakbranche is volop in beweging.

De duidelijke meerwaarde van Ergon-medewerkers

‘Ik zou willen dat ik er meer kon aannemen’

Bij het horen van de naam Ergon, denken veel mensen al snel aan de schoffelaars in de gemeenteplantsoenen.

Meten is weten

Nul40 on- en offline mediabureau in Eindhoven

‘Onze klanten hebben altijd rechtstreeks contact met senior adviseurs’