• Nonchelante beveiling baart zorgen
22 mei 2006
22 mei 2006

Nonchelante beveiling baart zorgen

Chapeau: Deskundigen in discussie over gevaren van digitale snelweg

USB-sticks met gevoelige informatie die opduiken in een huurauto, een taxichauffeur die een computer van straat plukt met persoonsgebonden gegevens van justitie en werknemers die vertrouwelijk informatie doormailen naar derden. Professionele bedrijfsbeveiligers maken zich zorgen over de nonchalance van grote ondernemingen als het gaat om de afscherming van digitale gegevens. Tijdens een ronddetafelgesprek in Utrecht pleitten vier deskundigen uit de beveiliging voor harde maatregelen, want volgens hen is 90% van het laakbare gedrag het gevolg van onwetendheid en niet van kwaadwillendheid.

De ronddetafeldiscussie had als thema The Weakest Link! en was opgezet door pr-bureau Whizpr. In het Hotel Karel V in Utrecht was een van de tafelgenoten Jeroen van der Reijken van Hoffman Beveiliging. Hij denkt dat werknemers meer baat hebben bij harde maatregelen dan aan strenge voorschriften.

Mercuri Urval is een internationale adviesorganisatie

Het corporate gevoel van een sympathieke headhunter

Als je een interview hebt bij Mercuri Urval met Marcel L’Herminez, komen er spontaan drie vragen bovendrijven.

Coenen Concept bouwt tandartspraktijk in Veldhoven

‘Interieur draagt bij aan optimale dienstverlening 5504 Mondzorg’

‘Niets is onmogelijk’. Dat is het motto van Lars van Breukelen.

Mkb’ers ontdek het internationaal talent in de regio!

What about the spouses?

Eindhoven gloeit nog na van twee prachtige, drukbezochte evenementen: DDW en Glow. De regio leeft en bruist, bloeit en groeit, onderneemt en innoveert en de toekomst lacht ons tegemoet.

Wim van Wessel maakt Wesco toekomstbestendig

Eigenwijze visie en werkwijze werpen vruchten af in schoonmaakbranche

De schoonmaakbranche is volop in beweging.

De duidelijke meerwaarde van Ergon-medewerkers

‘Ik zou willen dat ik er meer kon aannemen’

Bij het horen van de naam Ergon, denken veel mensen al snel aan de schoffelaars in de gemeenteplantsoenen.

Meten is weten

Nul40 on- en offline mediabureau in Eindhoven

‘Onze klanten hebben altijd rechtstreeks contact met senior adviseurs’